Obličejové implantáty

Aplikace injekčních kožních implantátů

Mimických vrásek se dá zbavit jednoduše - aplikací botulotoxinu. Pokud se však o své mimické vrásky nezačneme starat včas, zůstanou se nám rýsovat i poté, co do nich vpíchneme botulotoxin. Jsou sice mělčí a dále se neprohlubují, ale podmračený dojem zůstává.

Zde musíme sáhnout po dalším vylepšení pomocí injekčních výplňových implantátů obsahující kyselinu hyaluronovou jako např. Juvederm nebo Princess.

Co jsou to injekční výplňové implantáty?

Injekční výplňové implantáty jsou látky předem připravené v injekční stříkačce, které vyplní zbylou vrásku. Nejčastěji se pak používají v oblasti rýh vedoucích od nosu k ústním koutkům a od nich dále až na bradu a kolem rtů. Ty jsme většinou rovněž částečně podědili, ale postupem času se díky gravitaci a ochabování tváří stále prohlubují. Obličej pak vypadá přísně a unaveně.

Víte, že injekční výplně jsou účinnou zbraní proti vějířkovitým vráskám kolem rtů?

Bohužel, s přibývajícím věkem se nám i rty viditelně zmenšují, ubývá jejich plnost, rozplývají se kontury, tvoří se na nich i v jejich okolí vrásky. A protože jsou rty spolu s očima dominantou obličeje, jsou i pro ně injekční kožní implantáty nepostradatelné. Výplňový implantát vrátí Vašim rtům a tím i celému obličeji původní mladistvý a svěží vzhled.

Provedení zákroku

Zákrok se provádí ambulantně většinou v místní anestezii krémem. Po něm bychom měli počítat s asi dvoudenním otokem a s občasnou modřinou, kterou ale můžeme ihned zakrýt make-upem.

Oblíbené výplňové implantáty

Nejoblíbenějším a zároveň naprosto bezpečným materiálem jsou gely z čisté kyseliny hyaluronové. Je to přírodní látka, která se v těle běžně vyskytuje a má mj. úkol vázat vodu v kůži a tím ji hydratovat. Efekt vydrží po dobu 8-18 měsíců.

K úpravě kontur obličeje (brada, lícní kosti, nos) využíváme modelační 3D materiál také na bázi kyseliny hyaluronové.

V mém studiu nabízím celé spektrum výplňových materiálů - od těch nejjemnějších k těm nejhustším. Výběr se řídí ošetřovanou oblastí, množstvím potřebného materiálu a individuálními požadavky klientek a klientů. Výběr materiálu provádím po předchozí konzultaci a upřesním tak i cenu zákroku. Pracuji s bezpečnými a luxusními výplněmi osvědčených značek.

Pro alergičky na kyselinu hylauronovou - ale nejen pro ně - nabízím aplikaci výplňového materiálu na bázi hydroxylapatitu - Radiesse.

Tento materiál doporučuji všem, kterří potřebují významněji stimulovat tvorbu kolagenu - je vhodnější pro věkovou kategorii nad 40 let. Stejně jako kyselina hyaluronová je biologicky rozložitelný, přirozeně se vstřebává a postupně se v těle odbourá.

Omlazení obličeje, krku i dekoltu očekávejte až za 3 měsíce, zlepšení však vydží až 2 roky. Velmi výhodnou se jeví kombinace Radiesse s výpněmi na bazi kyseliny hyaluronové a s mezonitěmi. Tento materiál není možné použít do oblati rtů ani mračivky. Má vyjímečné výsledky při omlazení dolní poloviny obličeje, krku a hřbetů rukou.